Free calls and DID numbers from Zadarma
Get Adobe Flash player

Pristatymas

Pristatymas į Kauną.

Pristatymas kainuos 2 eurus. Pristatymas į Kauną pasiuntinių 0-2 darbo dienas .. Laivyba yra įėjimas į namą arba įmonės įėjimas.

Pristatymas į Lietuvą.

Pristatymo kaina priklauso nuo svorio ir dydžio prekės, pristatymas vykdomas per įmonės DPD.

Mes pristatyti prekes Jūsų patogumui!

Svetainė www.autodalyssos.com Visi produktai galima užsisakyti visą dieną, bet kurią savaitės dieną. Prieš skambindami kurjerį pristatyti prekes ir derėtis su jumis apie tikslią pristatymo laiką. Šis produktas ateina namuose, biure ar kitoje vietoje Jums patogiu, darbo dienomis tik internetinėje parduotuvėje.

- Jeigu užsakytos prekės mažiau 85.00Eur (290,58 Lt), mokėjimo 3.48Eur (12 Lt) už pristatymą visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas.

- Pirkdami ant 85.00Eur (290.58 Lt) ir daugiau prekių pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje.

- Laivybos išlaidų, autobusų stoties 2.9Eur (10Lt), pristatymo laikas - 0-2 darbo dienos.

- Pristatymas į Kuršių Neriją yra 17.38Eur (60Lt).


Prekės priėmimas

Atsižvelgiant į užsakymą klientui reikia patikrinti prekių būklę bei pasirašyti sąskaitą faktūrą (sąskaitos faktūros) ar kitą dokumentą už prekes.

Svarbi pastaba: Šis produktas gali būti gaunamas tik registruotam asmeniui su internetinėje parduotuvėje "autodalyssos.com" registracijos formą, todėl jūs turite turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą (ID kortelę organizacijos kaip pasą arba vairuotojo pažymėjimą). Arba bet kuris kitas asmuo pagal išankstinį susitarimą su internetinėje parduotuvėje vadybininku.