Free calls and DID numbers from Zadarma
Get Adobe Flash player

Kalbant apie prekių įsigijimą

Pirkimo sąlygos.

            Bendrosios taisyklės - internetinė parduotuvė www.autodalyssos.com

1. Bendrosios nuostatos.

1.1. Ši sutartis pristatymas - ateityje ("Taisyklės") už dalyvaujančių šalių yra teisinis dokumentas.

 

1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti ar pakeisti taisykles, atsižvelgiant į teisės aktų reikalavimus ir informuoti pirkėją.

 

1.3. Pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje «autodalyssos.com» turi teisę:

 

1.3.1. Fiziniai asmenys, tai yra asmenys, sulaukę pilnametystės, kurie neturi psichikos stygius arba psichologinių problemų amžių;

 

1.3.2. Nepilnamečiai pagal keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, kartu ir tėvai ar globėjai, išskyrus atvejus, kai jie disponuoti savo pajamomis;

 

1.3.3. Juridinių asmenų

 

1.3.4. Visi aukščiau paminėti asmenys ir jų įgaliotieji atstovai.

 

2. Asmens duomenų apsauga.

2.1. Klientai, kurie nori užsisakyti į internetinėje parduotuvėje produktą «autodalyssos.com» turi būti tinkamai įregistruotas svetainėje, įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį.

 

2.2. Pirkėjas ne pirmos eilės prekių internetinėje parduotuvėje turite užsiregistruoti tinkamai atlikti užsakymų apdorojimo ir padaryti savo asmens duomenis: vardas, adresas, telefono numeris. Pardavėjas patvirtina, kad duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo parduotuvėje ir prekybos tikslais «autodalyssos.com». Pardavėjas negali atskleisti tokios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus viešųjų paslaugų (policijos, mokesčių ir kt.) Visais kitais atvejais asmeninė informacija gali būti atskleista tik Lietuvos Respublikos teisės aktais.

 

3. Pirkimo - pardavimo sutartis.

3.1. Tarp pardavėjo ir pirkėjo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas pasirinko prekių ir pasiuntė jį į krepšelį, spauskite "Checkout".

 

3.2. Kiekvienas sandoris tarp pirkėjo ir pardavėjo - pardavimo sutarties kaupiami ir saugomi atsižvelgiant į elektroninės parduotuvės duomenų bazėje - «autodalyssos.com».

 

4. teisės ir pareigos pirkėjui.

4.1. Teises pirkėjui:

 

4.1.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes iš internetinės parduotuvės «autodalyssos.com» Su terminais ir sąlygomis parduotuvę.

 

4.1.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo - pagal pirkimo-pardavimo sutartį, sudarytą su elektroninių žurnalo «autodalyssos.com», pranešti pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, grąžinti šį produktą ir jo serijinį numerį) ne vėliau kaip per penkias (5) darbo dienų nuo jos pristatymo dienos. Pirkėjo turi teisę tik, jei elementas, buvo pažeistas arba jis yra žymiai skiriasi išvaizda, ir jis buvo naudojamas ne.

 

4.2. Įsipareigojimai Pirkėjui:

 

4.2.1. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes ir laikytis taisyklių.

 

4.2.2. Pirkėjas įsipareigoja neatskleisti trečiosioms šalims informaciją reikia įvesti. Jei pirkėjas praranda savo duomenų ryšį, ji privalo nedelsdama informuoti apie tai Pardavėją.

 

4.2.3. Jei pokyčius klientų registracijos formą, duomenys turi būti siunčiami ir atnaujinami iš karto.

 

4.2.4. Pirkėjas per e-parduotuvėje «autodalyssos.com» sutinka laikytis šių taisyklių, kitų išdėstytos internetinėje parduotuvėje sąlygų, išsaugoti ir Lietuvos teisės aktai.

 

5. teisės ir pareigos pardavėjo.

5.1. Teisė pardavėjas:

 

5.1.1. Pardavėjas turi teisę savo nuožiūra nustato minimalų dydį prekių krepšelio, ty minimali suma, kuria pirkėjo užsakymas bus tvarkomi.

 

5.1.2. Jei pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės, stabilumą ir saugumą, ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas gali nutraukti pirkėjo registraciją.

 

5.1.3. Į svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai sustabdyti arba nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai pranešant Pirkėjo.

 

5.1.4. Pardavėjas turi teisę be išankstinio pranešimo teisę pirkėjui anuliuoti užsakymą, jeigu pirkėjas nesumokėjo už prekes per 3 (tris) darbo dienas.

 

5.2. Įsipareigojimai Pardavėjas:

 

5.2.1. Pardavėjas sutinkate su sąlygomis ir išdėstytas internetinėje parduotuvėje pirkėjui sąlygomis naudoti internetinę parduotuvę «autodalyssos.com» Paslaugos.

 

5.2.2. Pardavėjas įsipareigoja gerbti teisę į privatumą savo asmeninę informaciją, pateiktą registracijos formą Pirkėjui, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą.

 

5.2.3. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti užsakytas prekes nurodytu adresu registracijos formą.

 

5.2.4. Jei pardavėjas dėl kokių nors priežasčių negali pristatyti užsakymą klientui, tada sutinka pasiūlyti analogišką prekę arba grąžinti.

 

6. Mokėjimo.

6.1. Pirkėjas moka už šiais būdais punktu:

 

6.1.1. Apmokėjimas per e-bankininkyste - tai mokėjimas per elektroninės bankininkystės sistemą klientui. Mokant už prekes ir paslaugas, šiuo atveju, pirkėjas sukuria elektroninės bankininkystės pervedimą į sąskaitą, nurodytą mokėjimo ". Pirkėjas perveda pinigus į internetinėje parduotuvėje. Atsakomybė už šios bylos duomenų saugumą tenka su banku, visų finansinių sandorių banko elektroninės bankininkystės.

 

6.1.2. Mokėjimas per mokėjimo sistemą "Paysera" - tai mokėjimo sistema su "Paysera" gali būti pagamintas tiek internete, tiek www.paysera.com mūsų puslapio "mokėjimo". Su šia sistema galite sumokėti per Visa, MasterCard, ir WebMoney, PayPal ir kitų elektroninių paslaugų.

 

6.1.3. Apmokėjimas banko pavedimu - su mokėjimo pirkėjas, spausdintuvas spausdina iš pavedimą ar interneto prekybos debeto informaciją rankoje ir vykite į artimiausią banko padalinį pervesti pinigus į banko sąskaitą internetinėje parduotuvėje. Nurodo į mokėjimo «№ iš eilės, skaičius, ir produkto pavadinimas."

 

6.1.4. Pinigai - pinigai mokėjimai pristatymo kartą Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas, arba, jeigu pirkėjas pasirinktos iš parduotuvės Pikapas. Ši mokėjimo būdas nėra galimas, jei prašoma siųsti iki autobusų stoties.

 

6.2. Pirkimo turi būti sumokėta per tris (3) darbo dienas po prekių užsakymą, jeigu pirkėjas sumoka banko pavedimu, naudojantis elektroninės bankininkystės ir mokėjimo sistemų "Paysera". Pardavėjas gavus apmokėjimą už prekes elemento pradžios paketą ir jį išsiųsti.

 

7. Pristatymas.

7.1. Pirkėjas, užsakymo prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą.

 

7.2. Pirkėjas sutinka priimti prekes.

Jei jis negali priimti prekes, o prekės pristatytos nurodytu adresu teikiamų formą duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijas pardavėjui dėl prekių pristatymo.

 

7.3. Pardavėjas pristato prekes arba jo įgaliotasis atstovas.

 

7.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes pirkėjui laikantis aprašytų sąlygų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai pardavėjas nėra laisvų būtinos prekės ir pirkėjas gauna informacijos apie produktus užsisakyti "ne". Pirkėjas sutinka, kad išimtinais atvejais pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių, nepriklausančių nuo Pardavėjas kontrolę. Tokiu atveju Pardavėjas nedelsdamas susisiekti su klientu ir susitarti dėl pristatymo.

 

7.5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už pažeidimą pristatymo terminų, jeigu pirkėjas prekės nėra pristatomos arba nepareiškė laiku dėl Pirkėjo ar jo aplinkybes kaltės.

 

7.6. Pristatymas Pirkėjui, Pardavėjas arba jo atstovas produktas.

Pirkėjas privalo patikrinti pakuotę. Jei pirkėjas pasirašo sąskaitą faktūrą ar kitą dokumentą už prekių perdavimo, daroma prielaida, kad šalis atėjo geros būklės. Pažymėdamos, kad pakuotė pažeista (raukšlėta, šlapia ar kitaip pažeisti) Pirkėjas privalo išrašyti sąskaitą (sąskaitos-faktūros), ar kitas dokumentas, perleidimo prekių pardavėjo ar jo atstovui, kad laisvos formos aktą pažeidžia šaliai. Jei pirkėjas negali atlikti šiuos veiksmus, pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės pirkėjui už žalą prekių, jei toks pažeidimas sukėlė pakuotės pažeidimą, o Pirkėjas neįvykdė šią procedūrą.

 

7,7. Jei užsakysite prekių mažiau nei 85.00Eur (293,48Lt) pristatymo 3.48Eur (12Lt) Lietuvoje sumos. Prekės gali būti pristatomos į autobusų stoties pašto 2.9Eur (10Lt). Pirkdami ant 85.00Eur (293,48Lt) ir daugiau prekių pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje. Pristatymas į Kuršių Neriją yra 17.38 Lt (60Lt). Kauno Nemokamas pristatymas.

 

8. Kokybės užtikrinimo produktai.

8.1. Be «autodalyssos.com» produktai yra parduodami pavyzdingai aprašymas.

 

8.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad prekės internetinėje parduotuvėje pagal spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti tikrąjį dydį, formą ar spalvą.

8.3. Tuo atveju, kai pardavėjas iš tam tikrų rūšių dalių prekių nėra garantuoti kokybę, garantinį galiojantį atitikties Lietuvos Respublikos įstatymus.

 

8.4. Pardavėjas neteikia garantinis ir pogarantinis paslaugą.

8.6. Tais atvejais, kai pagal teisės aktus, betono gaminiai, turintys ribotą galiojimo laiką, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti pirkėjui, jis bus suteikta reali galimybė pasinaudoti tokių prekių ne jo naudingo tarnavimo laiko pabaigoje.

 

9. Grįžkite.

9.1 prekės gali būti grąžinamos per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo datos, su sąlyga, kad šis laikotarpis neišlaikė! Jei laikotarpis yra pasibaigęs, elementai nebus priimami atgal. Jei elementas yra grąžinamas, nes pirkėjas, išlaidos apmoka už laivybos pirkėjui.

 

9.2. Klientų grįžta, tai galima šiais atvejais:

 

9.2.1.Vozvraschennaya prekė turi būti originalioje formoje ir viso paketo;

 

9.2.2. Jei prekės nėra pažeisti;

 

9.2.3.Tovar būti pristatymą (su etiketėmis ir apsauginės plėvelės ir kt) (Šis punktas netaikomas grąžintų nekokybiškų daiktų atveju);

 

9.2.4.Vozvraschennaya detalė turi būti tokia pati kaip ir Pirkėjui rengimo;

 

9.2.5. Grąžintos Elementai, būtini pirkti, Garantinė kortelė (jei jis buvo išduotas).

 

9.3. Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės iš pirkėjo, jeigu pirkėjas nesilaiko šių reikalavimų ir procedūrų, skirtų grąžinimo siuntas.

 

10. Atsakomybė.

10.1. Pirkėjas yra pats atsakingas už pateiktą registracijos formą informacijos. Jei klientas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už pasekmes.

 

10.2. Pirkėjas atsako už veiksmus atliktus naudojantis šiuo e-parduotuvėje.

 

10.3. Pirkėjas yra atsakingas už registracijos informaciją trečiosioms šalims perduoti. Jei «autodidmena.lt» trečiasis asmuo patenka į internetinę parduotuvę, naudojant registruotą pirkėjo prisijungimo, tai žmogus yra suvokiamas kaip pirkėjui.

 

10.4. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai yra nuostolis dėl to, kad pirkėjas, nepriklausomai nuo rekomendacijų nėra susipažinę su šiomis sąlygomis, nors tokia galimybė buvo suteikta.

 

10.5. Jei interneto parduotuvė Pardavėjas yra nuorodos į kitų įmonių, organizacijų ar asmenų svetaines Pardavėjas neatsako už pateiktos informacijos, arba veiklos, interneto naršyklė nepalaiko, o kontroliuoti šių bendrovių ir asmenų atstovaujamų.

 

10.6. Žalos atveju pažeidėjas kompensuoti kitoje pusėje tiesioginius nuostolius.

 

11. Informacija.

11.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia pirkėjui per nustatytą registracijos formą elektroniniu paštu.

 

11.2. Pirkėjas visus klausimus ir pasiūlymus pardavėjui bet kurioje nurodytais kontaktais būdu.

 

12. Baigiamosios nuostatos.

12.1. Šios taisyklės yra pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

 

12.2. Šios taisyklės taikomos santykius, atsirandančius dėl teisės pagrindu.

 

12.3. Visi ginčai, kylantys susijusią su šiomis teisėmis turėtų būti sprendžiami derybų keliu. Priešingu atveju, ginčai tarp šalių atsiskaitymas bus atliekamas pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus teisme.