Free calls and DID numbers from Zadarma
Get Adobe Flash player

Straipsniai

Kaip paruošti automobilį rudens laikotarpiu

Norėdami išlaikyti geros būklės automobilį turi būti savalaikė paslauga.
Kas yra automobilių paslaugos? Ši priežiūra (TO), planuotus ir neplanuotus remontas, ir ne sezono priežiūra.

Apsvarstykite sezono paslaugą kurio Rengiant rudenį automobilio pavyzdyje. Pirmas žingsnis yra patikrinti, ir, jei reikia, pakeisti veikiančias skysčių, pavyzdžiui, antifrizo, stabdžių skysčio. Keisdami skysčiai, naudoti automobilių aukštos kokybės cheminėmis medžiagomis, ji bus pratęsti komponentų ir agregatų jūsų automobilio gyvenimą. Tas pats turi būti rūpinamasi, renkantis antifrizo ir stabdžių skystį, nes ne visi jie yra suderinami. Dėl tinkamai parinkti turėtų laikytis gamintojo rekomendacijas.

Ruduo - lietingasis sezonas. Siekiant užtikrinti tinkamą matomumą jums reikia stebėti plovimo skystis akinius lygį. Per pirmąjį pusmetį rudenį, galite naudoti seną skystį, o antrasis - žiemą siekiant išvengti užšalimo bako ir skysto tiekimo linija. Plovimo skystis yra paruoštas naudoti ir koncentruota. Koncentruotas skystas būti skiedžiamas distiliuotu vandeniu. Jei naudojate vandentiekio vanduo gali sugadinti plovimo siurblys. Jei valytuvų blogas pintis - turėtų pakeisti juos.

Būtina atkreipti dėmesį į chemijos produktų stiklo. Tai valikliai, poliroliai, defogger, antirain tt Reiškia priežiūrai lęšių bus lengviau ir patogiau transporto priemonės veikimui per lietingą sezoną. Ypač svarbu rudenį yra antirain ir defogger. Antirain yra taikomas išorinio paviršiaus stiklo ir žymiai pagerina matomumą vairuojant pyla. Defogger yra taikomas vidinio paviršiaus stiklo ir neleidžia garinimo, kuris yra ypač svarbus nebrangių automobilių.

Siekiant apsaugoti dažai (LKP) puikiai tinka poliravimo vaškas pagrindu. Jie bus apsaugoti dažus nuo rūgščių lietų ir pateikti varva vanduo nuo paviršiaus.
Negalima būti negerai tepti vyriai su specialiu tepalu. Tai leis išvengti drėgmės patekimo į vidų, ir kad apsaugoti nuo korozijos. Savarankiškam naudojimui idealiai aerozolių lubrikantas.
Tu myli savo automobilį ir jis truks jums labai ilgą laiką.

 

Automobilių padangų

Pirmasis pasaulyje rezinovoparusinnaya padangos buvo Robert William Thomson (Eng.). Patento numeris 10990, data birželio 10, 1846, sako: "Mano išradimas esmė yra elastinių paramos paviršių naudojimas aplink ratų įgulų ratlankio sumažinti jėgą, kurios reikia traukti vagonus, taip palengvinant judėjimą ir sumažinti triukšmą, kuris jie sukurti, kai juda. " Pat Thomson buvo parašyta labai aukšto lygio. Jame tai aprašyta išradimo konstrukciją, taip pat medžiagas, rekomenduojama jo gamybai. Padanga kreipėsi į rato su medinėmis stipinai, įdėtos medinis ratlankis dygliuotos metalo lankai. Pati magistralės susideda iš dviejų dalių: kameroje ir išorinio gaubto. Fotoaparatas buvo pagamintas iš kelių sluoksnių drobės, įmirkyti, ir padengta iš abiejų pusių natūralios gumos ar gutaperčia, kaip sprendimas. Išorinis gaubtas sudarytas iš kniedžių susijusių vienetų odos. Thomson įrengta oro įgula praleido ratus ir testą matavimo įgulos trauką. Bandymai parodė, kad į traukos sumažėjimą 38% už skalda paviršių ir 68% dėl smulkinto žvyro danga. Speciali nuoroda buvo rami, lengva važiuoti ir sklandų dėl naujų ratų vežti. Tyrimo rezultatai buvo paskelbti žurnale «Mechanika Žurnalas» March 27, 1849, kartu su įgulos paveikslėlyje. Galima sakyti, kad ten buvo pagrindinis išradimas: prie apgalvotos įsikūnijimas, įrodomą priemonėmis, kurias egzaminus, paruoštas atliktų pagerinti. Deja, taškas yra daugiau. Aš negalėjo rasti visiems, kurie pradėjo eiti šią idėją ir atnešė jį į masinę gamybą su priimtiną kainą. Po Thomson mirties 1873 metais "Air ratas" buvo pamiršta, nors šio produkto mėginiai išgyveno.

1888, pneumatinės padangos idėja vėl iškilo. Naujas škotų išradėjas Jonas Dunlop "buvo vienas, kurio vardas yra žinomas visame pasaulyje, kaip padangos autorius. J. B. Dunlop "išrastas 1887 Patalpinkite rato triračio jo 10-erių metų sūnų platūs žiedai pagaminti iš žarnos laistyti sodą ir išpūsti juos su oru. Liepa 23, 1888 J. B. Dunlop "buvo suteiktas patento numeris 10607 už išradimą, o iš" oro Hoop "naudoti remiamiems po patento rugpjūčio 31 d pačiais metais transporto priemonių pirmenybė. Kamera buvo pritvirtinta prie gumos ratlankio metalo rato stipinų suvynioti aplink savo ratlankio su guma drobės, formuojant padangos karkasą tarp stipinų. Padangos nauda buvo įvertinta gana greitai. Jau tuo Belfaste William Hume stadione birželio 1889 padarė lenktynes ​​ant motociklo su pneumatinėmis padangomis. Nors Hume apibūdinamas kaip vidutiniškai raitelis, jis laimėjo visas atvykimo trys, kurioje dalyvavo. Komercinės plėtra išradimo prasidėjo maža įmonė, Dubline ir 1889 pabaigoje pagal pavadinimą formavimas "padangos ir agentūros Booth parduoda dviračius." Šiuo metu "Dunlop" "- viena iš didžiausių bendrovių pasaulyje padangų gamyboje.

1890, jaunas inžinierius Chald Kingstn Ueltch siūloma atskirti padangą nuo fotoaparato, įdėkite viela padangos krašto ir įdėti žiedas ant ratlankio, kuris vėliau tapo išėmos (upelis ratlankio) centras. Tada anglas Bartlett ir prancūzas Didier išrado gana priimtina metodus montavimo ir demontavimo padangų. Visa tai lėmė padangos ant automobilio galimybę. Pirmasis, kuris pradėjo naudoti pneumatines padangas ant transporto priemonių buvo prancūzai André ir Edouard Michelin, kurie jau turėjo pakankamai patirties dviračių padangų gamyboje. Jie paskelbė, kad 1895 m goduParizh Bordo lenktynių metu jie bus pasirengę pneumatinėmis padangomis lengviesiems automobiliams ir ištesėjo savo pažadą. Nepaisant daugelio pradūrimui, automobilis apėmė 1200 km atstumą ir pasiekė tarp kitų devynių, baigti kursus. Anglijoje 1896 metais padangų "Dunlop" "buvo įrengta automobilių Lanchester. Su pneumatinių padangų montavimas žymiai pagerėjo lygumas, lygumų automobilius, nors pirmieji padangos buvo nepatikimi ir netinka greitam montavimui. Vėliau, pagrindinis išradimas pneumatinių padangų pirmiausia buvo susijęs su jos patikimumą ir ilgaamžiškumą padidėjimo, o taip pat palengvinti surinkimo ir išmontavimo. Nebuvo padanga keitiklis, kuri leido padaryti karoliukas tvirtesnė. Jis paėmė ilgametę laipsniško gerinimo padangos struktūra ir jo pagaminimo būdą, kol ji pagaliau išstūmė lieto gumos. Pradėjo taikyti daugiau ir daugiau patikimų ir patvarių medžiagų, padangų kordas pasirodė - ypač stiprus sluoksnį elastinių tekstilės siūlų. Per pirmąjį ketvirtį XX amžiaus vis pradėjo naudoti greitai tvirtinimo dizaino ratų navų keletą varžtų, kurie leido pakeisti padangą su per kelias minutes rato. Visi šie patobulinimai lėmė plačiai naudoti pneumatinių padangų ant automobilių ir sparti padangų pramonėje.